©Приватний нотаріус Котлярова Т.І., м. Бориспіль

Бориспільський районний нотаріальний округ Київської області, 2011-2020


ГОЛОВНА ЯК ДІСТАТИСЯ ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЯ ЯКІ ДОКУМЕНТИ МАТИ
НАДАННЯ НОТАРІАЛЬНИХ ПОСЛУГ: Приватний нотаріус, м. Бориспіль. Котлярова Тетяна Іванівна, Бориспільський районний нотаріальний округ Київської області. Посвідчення правочинів (договорів), ведення спадкових справ, реєстрація речових прав (права власності, оренди) та юридичних осіб. Телефони +3(044)229 45 88, +3(066)900 36 50 (Нотариус, г. Борисполь, ул. Лермонтова, 8-а)

ПРО НОТАРІУСА

ПРО НОТАРІАЛЬНІ ДІЇ

КОЛЕГИ - ЮРИСТИ

НОВИНИ/НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ЯК ДІСТАТИСЯ
Інформація про розташування (адресу) робочого місця приватного нотаріуса Бориспільського районного нотаріального округу Київської області Котлярової Т.І.

Офіс приватного нотаріуса (приватна нотаріальна контора, червоний маркер на карті) знаходиться в центрі Борисполя, на початку вул. Лермонтова, в приватному домоволодінні № 8-А (район будівлі податкової інпекції, СК "Оранта").

До вашої уваги електронна карта (її можна збільшувати так, що буде видно окремих людей).

Додатково можна переглянути мапу GOOGLE з маркерами та маршрутами

Для жителів інших населених пунктів основним орієнтиром може виступити центральна вулиця Київський Шлях. Якщо прямувати по ній із Києва, то краще за магазином "Супутник" звернути на вул. Новопрорізну, і через вул. Старокиївська виїхати на вул. Лермонтова. Їдучи зі строни Харкова, доцільніше на перехресті з вул. Бежівка повернути на ліво та об'їхати цетральний ринок по вул. Героїв Небесної Сотні.

booked.net

В будь якому випадку, до будівлі, де знаходиться робоче місце приватного нотаріуса, можна потрапити звернувши з Київського Шляху на вул. Старокиївська біля зупинки "Міський парк культури та відпочинку".

А ще можна пройтися від стоянки магазиу "Сільпо" або зупинки громадсько транспорту "Міський парк культури та відпочинку"

Плюс-код: 9W2X+2M Бориспіль, Київська обл.

Координати GPS: 50.350096, 30.948931©Частный нотариус Котлярова Т.И., г. Борисполь

Бориспольский районный нотариальный округ Киевской области, 2011-2020

©neirity@gmail.com
powered by ©neirity